Hlavní navigace

Názor k článku mBank bude levnější, ale zároveň zdražuje od qwertz - Toto tvrzení platí pouze teoreticky pro zaměstnance mbank...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 12. 2014 16:57

    qwertz (neregistrovaný) ---.one.com

    Toto tvrzení platí pouze teoreticky pro zaměstnance mbank či média s touto tematikou. Ve všech ostatních případech to je naprostá hovadina.

    Na rozdíl od varianty "vypovědět smlouvu", což obnáší asi tak 5 minut napsání výpovědi + návštěva kiosku/pobočky/poš­ty, varianta "prostě přestat používat" ve skutečnosti obnáší permanentní sledování produktu, který nepoužívám, pro případ zavedení poplatků. Ve skutečnosti jen přečtením tohoto článku a touto diskuzí jste přepočteno na průměrnou hodinovou mzdu vyhodil do kanálu více peněz, než by vás stálo zrušení. Nemluvě o tom, že za každou takovou službu, kterou sice nechcete, ale jste líný ji zrušit, si přibíráte zbytečné riziko, protože není otázka zda, ale kdy něco nezachytíte a prošvihnete a zaplatíte.

    A nakonec hrajate užitečného idiota v nekonečné řadě "spokojených klientů" v prezentacích na managementu mbank, kteří se istě poplácávají po zádech jak všechny tyto skvělé změny byly klienty přijaty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).