Hlavní navigace

Názor k článku Kuchařka si odnesla domů zbytky od oběda, dostala vyhazov na hodinu od Intri - To je blbost... Pokud by tam začalo chodit...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 4. 2014 10:38

    Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---

    To je blbost... Pokud by tam začalo chodit tolik lidí, co to pro provozovatele znamená? Že tam prostě nemá rezervace a že kurty musí udržovat otevřené, osvětlené, vytápěné atd. i kvůli jedné jediné rezervaci. Tzn. zisk z těch zbylých kurtů v té situaci prostě nebude.

    Takže.... Nechám je prázdné a nevyužité, nebo je nabídnu již tak platícím zákazníkům k volnému využití a budu doufat, že se rozkřikne mé dobré jméno? Netřeba zapomenout, že není problém zavést zásadu, že na jeden zaplacený kurt může přijít třeba maximálně 6 nebo 8 lidí, další pak za příplatek nebo rovnou za další kurt. V tu chvíli nebude hrozit, aby si někdo zaplatil jeden kurt a využil 4 - jedině, že by jich přišlo 8 a všichni hráli 2hry. Ale pokud si zaplatili ten jeden kurt, který otevřený udržovat prostě musím, a ostatní kurty jsou volné, proč ne? Tady sotva můžou hrozit vůbec nějaké ztráty, natož pak kritické. Každá skupinka lidí si vždycky bude muset jeden kurt zaplatit. Samozřejmě jsem nepovažoval za nutné zmiňovat, že pokud někdo využije kurt, který si nezaplatil, musí jej okamžitě uvolnit, jakmile přijdou zákazníci, kteří si jej zarezervovali.

    Jinak jak jste říkal "přijdu si pak podveden," to je přesně ta hamižnost... Strašlivá hrůza, že někdo dostal něco levněji než já. To přece nesmí být, nejlevněji musím všechno dostat já! :) Obyčejná závist, nic jiného. Když víte, že ty lístky na koncert fungují takto, můžete toho taky využít (což jste sám řekl, že děláte). A pokud začne být na zlevněné lístky nával, bude vaše volba, jestli chcete zaplatit víc předem a mít jistotu, že lístek dostanete, nebo to risknout s naději na levný lístek. Jen holt překonat ten mamon...:)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).