Hlavní navigace

Názor k článku Kuchařka si odnesla domů zbytky od oběda, dostala vyhazov na hodinu od Patrik Chrz - Majitel sportovní haly se chová naprosto správně. Pokud...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 24. 4. 2014 7:08

    Patrik Chrz

    Majitel sportovní haly se chová naprosto správně. Pokud by umožňoval hrát na druhém kurtu zdarma, nejspíše by se velmi brzy domluvily skupinky, které by si zaplatily jeden kurt, ale využívaly oba.

    Třeba mne, jako zákazníka, také celkem štve, když zaplatím za nějakou akci (týká se to většiny konzertů, festivalů, ale někdy i divadelních představení) a pak zjistím, že půlka lidí je tam zadarmo, protože se nepodařilo prodat dostatek vstupenek a tak je dva dny před konáním akce někde na Internetu rozdávali zadarmo (nebo s 50 % slevou), přijdu si pak podveden. A také jsem se tomu přizpůsobil a poslední dobou jsem většinou právě v té polovině, co je na té akci zdarma :), protože na ty placené chodím jen výjimečně.

    Co by mohl provozovatel udělat, tak poskytnout druhý kurt se slevou, i když je otázkou, jestli by se mu to vyplatilo - opět lidi by si na to zvykli a pak by nechtěli hrát za plnou cenu. Ve výsledku by pak měl jen mírně vyšší obsazenost, ale nižší tržby. Taky by se mohlo stát, že by zjistil, že se mu provoz nevyplatí a celé by to musel zavřít.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).