Hlavní navigace

Názor k článku Kuchařka si odnesla domů zbytky od oběda, dostala vyhazov na hodinu od Jarmila - Já bych je zase tak příkře neodsuzovala. Pracovala...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 4. 2014 23:21

    Jarmila (neregistrovaný) 193.179.3.---

    Já bych je zase tak příkře neodsuzovala. Pracovala jsem svého času na personálním oddělení a kuchyně pod nás patřila. Vím, že maso dávala na talíře výhradně vedoucí kuchařka, pokud onemocněla, kuchařky nebo pomocné kuchařky se tohoto neskutečně bály. Protože se jim někdy nepodařilo porce naporcovat tak, aby se dostalo na všechny a někdy se bohužel stalo, že posledních 8-10 strávníků bylo bez masa, protože maso se neváží, vydává se odhadem, a když kuchařce jen trochu "ujede oko", tak těch 10 porcí masa rozdá jako nic (u nás se vařilo cca 1100 obědů, 2 jídla na výběr). Jednou byl bez masa dokonce i ředitel, měl smůlu, přišel mezi posledními.
    Ale fakt je, že zbytky si kuchařky většinou domů nosily, třeba zcezenou zavářku do polévky apod. Dohled byl třeba, pokud nebyla kontrola, ztrácely se potraviny, hlavně maso, ve velkém. Klidně se stalo, že zmizelo 15 kg masa a nikdy se nenašlo. Kdo a jak ho provezl ven, jsme nikdy neobjevili. Nekradlo se ostatně jen maso, z fabriky klidně zmizela míchačka na 3 kolečka, 10 m dlouhá traverza, přestože tam jako ostraha běhal čokl, vykradli v noci kuchyni atd. Cesty zlodějů byly fakt různé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).