Hlavní navigace

Komunikace České spořitelny má novou šéfovou

17. 8. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novou ředitelkou Komunikace České spořitelny se stane Marta Krejcarová. Na této pozici nahrazuje Kláru Gajduškovou.

Novou ředitelkou Komunikace České spořitelny se od 1. září 2015 stane Marta Krejcarová, která několik let řídila Komunikaci a sponzoring ve Slovenské spořitelně. Na této pozici nahrazuje Kláru Gajduškovou.

Marta Krejcarová bude mít na starosti externí i interní komunikaci a bude zároveň zaštiťovat i CSR aktivity České spořitelny.

Marta Krejcarová, ředitelka oddělení Komunikace České spořitelny.
Autor: Slovenská sporiteľňa, a. s.

Marta Krejcarová, ředitelka oddělení Komunikace České spořitelny.

Marta Krejcarová vystudovala žurnalistiku na filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Svoji kariéru započala v televizním zpravodajství, nejdříve v televizi Prima a později v České televizi.

Tip do článku - účto fakturace duben

V roce 1992 přesedlala na public relations, když začala pracovat jako PR manažerka. O tři roky později se stala mluvčí německé univerzální pojišťovny R+V. V roce 2002 přešla jako mluvčí do bratislavské Československé obchodní banky.

Po pěti letech začala pracovat pro Slovenskou spořitelnu, nejdříve jako vedoucí oddělení sponzoringu a eventů a o tři roky později se stala ředitelkou komunikace a sponzoringu. V té době zároveň působila i jako členka správní rady Nadace Slovenské spořitelny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).