Hlavní navigace

Komunikace České spořitelny má novou šéfovou

Redakce

Novou ředitelkou Komunikace České spořitelny se stane Marta Krejcarová. Na této pozici nahrazuje Kláru Gajduškovou.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Novou ředitelkou Komunikace České spořitelny se od 1. září 2015 stane Marta Krejcarová, která několik let řídila Komunikaci a sponzoring ve Slovenské spořitelně. Na této pozici nahrazuje Kláru Gajduškovou.

Marta Krejcarová bude mít na starosti externí i interní komunikaci a bude zároveň zaštiťovat i CSR aktivity České spořitelny.

Marta Krejcarová, ředitelka oddělení Komunikace České spořitelny.
Autor: Slovenská sporiteľňa, a. s.

Marta Krejcarová, ředitelka oddělení Komunikace České spořitelny.

Marta Krejcarová vystudovala žurnalistiku na filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Svoji kariéru započala v televizním zpravodajství, nejdříve v televizi Prima a později v České televizi.

V roce 1992 přesedlala na public relations, když začala pracovat jako PR manažerka. O tři roky později se stala mluvčí německé univerzální pojišťovny R+V. V roce 2002 přešla jako mluvčí do bratislavské Československé obchodní banky.

Po pěti letech začala pracovat pro Slovenskou spořitelnu, nejdříve jako vedoucí oddělení sponzoringu a eventů a o tři roky později se stala ředitelkou komunikace a sponzoringu. V té době zároveň působila i jako členka správní rady Nadace Slovenské spořitelny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).