Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jakub Strnad: Férovost a srozumitelnost v Klubovce bude pro každého od H - "Noví majitelé a zaměstnanci mají jednoduchý cíl: otevřít...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 11. 2019 12:12

  H (neregistrovaný) ---.ip.nej.cz

  "Noví majitelé a zaměstnanci mají jednoduchý cíl: otevřít pojišťovnu pro všechny férové klienty bez nutnosti čekat na pozvání."

  Toto tvrzení je zavádějící, proto se o budoucnost PK bojím. Pokud zástupce nových majitelů, pan Strnad, komunikuje hned zpočátku na úrovni "fake news", nečeká pravděpodobně její klienty nic dobrého. Možná je to způsob komunikace, na který si zvykl v Allianz, kde dříve působil.

  Abych to vysvětlil. Jsem členem PK cca rok a půl. Členem jsem se stal tak, že jsem si e-mailem nechal nacenit povinné ručení. Dostal jsem obratem odpověď, poté mi zavolali, nabídli členství a poslali nezávaznou pozvánku. Na nic jsem čekat nemusel. V článku (vč. nadpisu) je uzavřenost pro nové klienty několikrát zdůrazňována a použita jako hlavní argument pomalého získávání nových klientů. A to je nesmysl.

  O změnách ve vedení i o plánovaných změnách produktů jsem se dozvěděl zde, žádný e-mail od pojišťovny mi nepřišel. Ještě počkám na jejich další kroky, nicméně jsem připraven převést své pojistky jinam.

 • 6. 11. 2019 13:58

  Petr (neregistrovaný) ---.nat.epc.tmcz.cz

  Nesouhlasím. Četl jsem smluvní dokumenty a klubovost je základ. Musíte uzavřít klubovou smlouvu. Teprve potom můžete uzavřít pojištění. Bez klubové smlouvy to nejde. Vždyť je to i v názvu pojišťovny: První KLUBOVÁ pojišťovna

 • 6. 11. 2019 21:33

  Lucie (neregistrovaný) 2a02:8308:a1be:----:----:----:----:----

  Proto, abyste mohl uzavřít pojistku, musíte být člen První Klubové. Proto se jedná o KLUBOVOU pojišťovnu, to máte pravdu.

  Vyjádření pana "H" se ale vztahovalo k tomu, že pokud se chcete stát novým členem pojišťovny, musíte si dle pana Strnada počkat na pozvání od současných členů. A to je jeho chybné vyjádření, protože tomu tak není. Novým členem se můžete stát i v případě, že chcete a osobně se na pojišťovnu obrátíte. Tak jak uvedl pan "H".

  Petře, příště byste si měl nejprve přečíst, k čemu se vyjadřujete a nemíchat jablka s hruškami.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).