Hlavní navigace

Názor k článku Jak vybrat nejlevnější účet? od Patrik Chrz - To dost těžko! Velmi pochybuji, že Vám fio +...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 9. 2009 18:44

  Patrik Chrz
  To dost těžko! Velmi pochybuji, že Vám fio + mbank nabídne za 0,- ,embosovanou kartu
  Základní debetka u mBank je embossovaná Visa Classic (ty nově vydávané, "staří" klienti mají ještě neembossovanou) a je zdarma.
  Kreditka je rovněž Visa Classic a je rovněž vydávána zdarma (přesněji řečeno jsou 3 tarify, které se liší ročním poplatkem a úrokem z půjčených peněz. Ta s nejvyšším úrokem má poplatek 0 Kč)
  , kvalitní a jedno z nejbezpečnějších IB na trhu
  Otázkou je co, je považováno za kvalitní a bezpečné. Zabezpečení jednorázovými SMS kódy považuji za dostatečné. Internetbanking u mBank je velmi jednoduchý s málo možnostmi nastavení, naproti tomu FIO má všemožná nastavení (včetně možnosti importu z účetních programů), ale už je to přecejen trochu složitější.
  , možnost nákupu na netu
  Platit na Internetu umí všechny karty vydávané mBank (k běžnému i spořícímu účtu i kreditka), pokud se to na nich úmyslně nezablokuje (blokace i změny limitů jsou on-line a zdarma) a Visa Electron vydávaná k Postžiro zadarmo.
  a a jiné výhody!
  Jaké ještě? Mě žádné nechybí :)
  A v neposlední řadě i jakousi nezbytnou jistotu, že KB má určitě jinou pozici na trhu v ČR, než nízkonákladové banky a kampeličky!
  V žádné z bank nedržím víc než pojištěných 50 000 EUR, takže tenhle problém neřeším :D. Zřejmě tušíte, na co tím narážím?!
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).