Hlavní navigace

GE Money Bank má nového generála, je jím Tomáš Spurný

Autor: GE Money Bank
Redakce

Tomáš Spurný je novým generálním ředitelem GE Money Bank. Vystřídal Seana Morrisseyho.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Generálním ředitelem GE Money Bank se od 1. října 2015 stal Tomáš Spurný. Na post generálního ředitele přišel z rumunské BCR. Ta patří do skupiny Erste, ve které působil poslední téměř 4 roky. Funkci přebírá od Seana Morrisseyho.

Jedním z jeho úkolů má být prodej banky investorům, kteří umožní její další růst. Zároveň bude banku dál rozvíjet ve všech stávajících silných stránkách.

Tomáš Spurný má zkušenosti z vedení bank střední a východní Evropy.

V roce 1983 odešel do USA, kde vystudoval obor finance a účetnictví. Je držitelem bakalářského titulu z New York University a titulu MBA z Columbia School of Business. Svoji kariéru odstartoval ve společnosti McKinsey and Company a do GE Money Bank přináší více než 30leté zkušenosti z finančního sektoru.

Jako generální ředitel a finanční ředitel působil ve velkých bankách střední a východní Evropy, včetně CIB Bank v Maďarsku, ve společnostech PPF, Komerční banka, CCS v České republice a dále ve VÚB na Slovensku. Tomáš Spurný přichází do GE Money Bank ze skupiny Erste, kde více než 3 roky zastával pozici generálního ředitele největší rumunské banky BCR.

Tomáš Spurný je ženatý a má sedmiletého syna. Ve volném čase se věnuje čtení historických románů a sportování s rodinou.

Tomáš Spurný, generální ředitel GE Money Bank (10/2015)
Autor: GE Money Bank, a.s.

Tomáš Spurný, generální ředitel GE Money Bank (10/2015)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).