Hlavní navigace

Názor k článku Důchody 2019: Všichni dostanou výrazně přidáno, rychleji porostou nižší penze od Sidonius - Je odporné jak se někteří vyjadřují. Všichni zapomínáme,...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 6. 10. 2018 11:02

    Sidonius (neregistrovaný) ---.nat.epc.tmcz.cz

    Je odporné jak se někteří vyjadřují. Všichni zapomínáme, že byly pracovní pozice kde se nedalo víc vydělat jenom proto,že mzdové tarify byly nastavené podle tabulek a hotovo. Státní sektor těžce pokulhává za soukromým. Jsou pozice, které vyžadují vystudovane pracovníky a organizace nejsou schopné je zaplatit a nemůžete říct jen tak oni se tam valí, nic nedělají tak co by chtěli. Všechno je o organizaci práce a ta například ve státní správě pokulhává a nebo je úplně mrtvá.
    A ti hrdinové co měli dvě práce určitě nepracovali v každé na sto procent, protože by to nemohli vydržet.Vsechno je o lidech a jestli máte vedoucího nevýdělečné, debila tak si prostě nevydelate. A jsou místa v republice kde těch pracovních nabídek není. Vysoké důchody které pobiraji treba politici by meli mit za to co pronas udelali a ne co si odhlasuji. Placeni byli placen kralovsky tak si meli nasetrit a důchod by měl být jen o neco větší než je průměrný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).