Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Důchody 2019: Všichni dostanou výrazně přidáno, rychleji porostou nižší penze od Zdeněk - Přesně jak to tady už někdo napsal. Co...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 5. 10. 2018 17:19

    Zdeněk (neregistrovaný) ---.gw.selfnet.cz

    Přesně jak to tady už někdo napsal. Co nakupuju léky, potraviny, katastrofální a čím dál vyšší ceny u zubaře, služby, energie, většina výrobků do domácnosti - to všechno jde nenápadně a pořád nahoru, ta necelá tisícovka navíc to ani zdaleka neobsáhne. Ať si inflaci porovnává kdo chce jak chce, tím navýšením se líp mít určitě nebudu.

  • 6. 10. 2018 11:38

    Jarda (neregistrovaný) 37.221.250.---

    Děsím se příštího roku i když nám současná vláda přidá 900kč ne jako /Kraďous alkoholik 35kč/ neb už dnes potraviny stále stojí více a více zdraží energie voda plyn tak si myslím že budeme na tom hůře jak před tím. Benzin již atakuje maximální hranici a analitici předpovídají cenu až 38kč litr tím pádem se zdraži absolutně vše a ne málo. Důchodci budou stále na tom velice špatně protože vláda ví že se nemohou ničím bránit. Co lidi na vesnicích kde nemají obchody protože současní kapitalisti je zlikvidovali musí někam dojíždět autem autobusy kolikrát ani do malých vesnic nejezdí neb někam 1krát za den to lidé z měst nevidí co dnes starší lidé na vesnicích mají za problémy toto za komanče nebylo aby někde nabyla doprava dnes nerentabilní linky zruší a lidi třeba se tam potentočujte nás to nezajímá. O dnešní hnusné době by se daly psát romány. Nedostupné bydlení pro mladé ani nemluvím já jsem si pořídil za komanče krásný družstevní byt 3+1 na Praze6 85m za 33tisíc a nájem v 70tých letech 290kč! později 320 cca od poloviny 80let a měl jsem výplatu 2800kč a na vedlejšák jsem si vdělával kolem 1000-1200 jezdil jsem jako učitel v autoškole. Dnes v Praze byt 2+1 za neskutečných 5-6 milonů to stál tehdy náš celý dům v roce 1967. V kapitalismu se nám opravdu žije dobře jen tak dál !!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).