Hlavní navigace

Názor k článku Co se skutečně stalo ve spořitelním družstvu WPB Capital? od Intri - Principy věcí stranou, říkáte vlastně, že ač jsou...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 12. 2014 0:11

  Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---

  Principy věcí stranou, říkáte vlastně, že ač jsou Tomšíkovy články (a znovu opakuji, že není vůbec jisté, že jsou to doopravdy články Tomšíka z ČNB) publikovány v časopisech s nízkým IF, mohou být vysoce kvalitní.

  Máte pravdu, mohou. Zaveďme tedy předpoklad, že jsou, dokonce natolik kvalitní, aby na nich Tomšík postavil tolik titulů, kolik jich kolem jména má (tj. jsou to výsledky opravdu geniální a na samém vrcholku světové špičky). Vynechme i diskuzi o principu hodnocení kvality a smiřme se s tím, že konsensus je prostě takový jaký je a časopisy s vysokým IF se v obecné rovině považují za prestižní a vysoce kvalitní. To jsou holá fakta dnešní doby, se kterými se musí pracovat.

  Otázka je prostá: proč Tomšík své supergeniální výsledky publikoval v časopisech hodnocených tak nízko, že drtivá většina odborníků ani neví, že ty časopisy existují?

  Otázku pokládám ne přímo vám, ale do pléna, protože my dva se, chápu-li váš názor správně, snadno shodneme na tom, že je Tomšík s největší pravděpodobností podvodník a sprostý lhář. A prezentace a obecné přijetí takového faktu je dosti zásadní k tomu, aby si lidé udělali správný obrázek o tom, co se ve WPB i MSD mohlo doopravdy stát.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).