Hlavní navigace

Názor k článku Chcete přenechat nájemní byt blízkým? Pospěšte si, brzy už to nepůjde od strmic - Dobrý den, máme ve společném nájmu s manželkou...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 9. 2011 11:07

    strmic (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Dobrý den, máme ve společném nájmu s manželkou obecní byt s dispozičním právem policie ČR, já i manželka jsme zaměstnáni v soukromé firmě s policí nemáme nic společného. JIž 4 roky s námi sdílí společnou domácnost po rozvodu má sestra, včetně trvalého bydliště. S manželkou chceme společnou domácnost trvale opustit a přenechat byt sestře. Jak to bude po 1.11.2011? Budeme muset žádat o souhlas přechodu nájmu i policii, nebo již ne viz. 102/1992 Sb. §8, popř.přechod nájmu na sestru bude na obecním úřadě bez problémů ? Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).