Hlavní navigace

Názor k článku Čeká nás konec blahobytu? od anonym - Vy snad chcete tvrdiit, že "...kdyz chtel...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 10. 2007 12:30

  anonymní
  Vy snad chcete tvrdiit, že "...kdyz chtel clovek byt, tam mel jistotu, ze bud musi nekoho poradne podmaznout, nebo se privest do neunosne rodinne situace ..." dnes neplatí? Jste slepý nebo nevnímáte média, okolí? Co kauz (řada se "nedá prokázat") o úplatcích a přednostních vyřízeních už uniklo z trezorů mlčenlivosti ... Znám mnoho rodin, které se sestěhovaly ze dvou bytů do jednoho, aby mohli utáhnout nájem či hypo splátky, aby nepřišli o střechu nad hlavou.


  Skrytá měnová reforma po r. 1989: v r. 1989 jste měli našetřeno 100 tisíc na barák. Po převratu v 89. šly ceny tak nahoru, a úspory vám nikdo nedorovnal, takže po pár týdnech jste neměli z celoživotního šetření ani na kus předražené škodovky, natož na bydlení. Byla to taková skrytá měnová reforma pod taktovkou "ekonomických odborníků" v čele se s. Klausem. Zrovna tak když si našetříte něco na důchod: závratné zdražování všeho vám z mnohaletého škudlení udělá takřka nulu. A to pominu možné různé tunelování soukromých subjektů.

  Měli jste nájemní byt a léta v něm platili nájem. Pak jste si byt museli ještě jednou znovu koupit, i když jste ho již jednou jakoby zaplatili v nájmu.

  Družstevníci si byt již jednou koupili do OV, než koupě nabyla právní moci,
  cosi krachlo a družstevníci si mohli koupit byt znovu.

  H Systém ...

  Kdo nám zaručí, že i peníze v penzijních fondech za přispění modrých zákonů se vlastně legálně nepřestěhují do kapes příznivců modré totality nebo že naspořené peníze se nepromění v kusy bezcenných papírků (např. i přijetím €)?

  Už jsme tady dost "zázračných" reforem pořádaných pravicí po r. 1989 zažili. Vždycky to odnesli běžní občané. A vždy jsme se po ekonomických "růstech a úspěších" odráželi ode dna ... = TRAMPOLÍNA
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).