Hlavní navigace

Názor k článku Bude generace Y bydlet ve stanech? Hypotéky zlevňují, ale lidé na ně nemají od xf - To jistě ano, ale tak to bylo vždy....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 11. 9. 2019 13:16

    xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

    To jistě ano, ale tak to bylo vždy. Ostatně nejen provedení, ale i dispozice jsou tragické. Já se před lety díval po novostavbách, a třeba 3+1 / 3+kk jsem našel jediné dva projekty s rozumnou dispozicí. Z toho jeden byl totálně zabitý jak ve fázi stavebního projektu, návrhem který znamenal jistotu budoucích velkých oprav, doražený ještě hanebnou realizací. Druhý byl zase cenově naprostý úlet, tak jsem se o něj dál nezajímal.
    Ale to je těžký, když do projektu největšího developera kecá člověk, čím složitější fasády, tím lepší, z toho nic dobrého vzniknou nemůže. /Není náhodou, že nejlepší baráky jsou ty, kde byl zrovna v zahraničí, tak to nestihl zkurvit./ Druhý největší zas vede psychopat s tvrdým tahem po ceně... Oba bez vzdělání a vztahu k oboru. Dál to je podobné.
    Ale celkem vzato, řekl bych že se to vrací do dob Rakouska a 1. republiky: navrch fuj, vespod hnůj. To byly sice pěkné štuky, ale u většiny baráků z té doby se pod nimi nachází ubohost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).