Hlavní navigace

Názor k článku Běžné účty - jaké a pro koho od Pan D. - Nevím. Buď neumíš číst nebo prostě jen nerozumíš...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 7. 2007 15:34

  Pan D. (neregistrovaný)
  Nevím. Buď neumíš číst nebo prostě jen nerozumíš česky. Vidíš někde v mém textu obhajobu škodovek, ČS, Delvity, Makra atd. atd.???

  Nerad se uchyluji k urážkám, ale v tvém případě to asi jinak nedokážu. Sám jsi hlupák nejvyššího kalibru, když si myslíš, že jen tvé názory jsou ty jediné správné a kdo je nesdílí a nežije podle tvých představ je hloupý.

  Plně respektuji, že můžeš mít naprosto jiné názory na skoro každou životní situaci a na každou věc, s níž se denně setkáváme, ale to z tebe v mých očích hlupáka neudělá. Ne tak to, co jsem popsal výše.

  Nevím, jaké máš s tím, co kritizuješ konkrétní zkušenosti a jak dalece nasloucháš názorům jiných lidí (tvrdím, že nenasloucháš, protože nevnímáš ani psaný text), ale právě proto, že tohle nevím, nechci se s tebou hádat a dokazovat ti na jiných příkladech, že třeba nemáš pravdu. Nějak si myslím, že nejsi ochoten ani zkusit pochopit jiné než svoje argumenty, natož abys je opravdu přijal, byly-li by opravdu nevyvratitelné.

  No a nakonec - Myslím si, že by ses měla zamyslet nad nějakou psychoterapií, protože z tvého textu čiší obrovská dávka frustrace z nepochopení současného světa. Například já jsem levicový volič a současnou vládu nemám rád ani trochu a o mnoha jejích rozhodnutích si myslím jen to nejhorší, ale abych to tahal do debaty, ve které se jedná o něčem naprosto jiném, to se mi nezdá vhodné. Za to mi oni nestojí. (až budeme debatovat na jejich návrhy k reformě veřejných financí, prosím, to na ně naházím tolik bláta, že by si o ně slušný člověk kolo neopřel, ale kde se vzali tady??? Vlastně nechápu ani kde se tady vzala auta a Delvita a Makro :o)))) Co to má co společného s běžnými účty?)
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).