Hlavní navigace

Názor k článku Běžné účty - jaké a pro koho od Pan D. - Nazývat hlupáky lidi, kteří např. mají účet v...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 7. 2007 12:31

  Pan D. (neregistrovaný)
  Nazývat hlupáky lidi, kteří např. mají účet v ČS nebo jsou spokojeni se škodovkami, to je ubohost duše. Nemusím mít dobré mínění ani o jednom z výše vyjmenovaného, mohu hanět jejich výrobce i dané produkty, ale rozhodně si nedovolím nazvat hlupáky několik milionů lidí v ČR a mnoho milionů lidí ve světě, jen proto, že nesdílejí můj názor.

  Promiň, ale to považuju za skutečnou hloupost. Vždyť právě na takových absurdních názorech je založena třeba nenávist mezi náboženskými skupinami - všichni, kdo vyznávají toho druhého boha jsou hlupáci a zaslouží si smrt!!

  Asi ve vašich výchovách došlo k nějakému zanedbání, když nedokážete respektovat cizí názory a jen ty svoje prezentujete za jediné správné.


  K těm škodovkách:
  Mimochodem, co si potom myslet třeba o šéfredaktorovi specializovaného motoristického časopisu, který své věci asi rozumí dost do hloubky, když veřejně řekne, že jako ojeté vozidlo by si vybral Škodu Octavia 1,9TDi Combi, 66kW a navíc svůj názor doplní o odborný rozbor. Nějak se domnívám, že ten člověk není hlupák a ani ho v tomhle případě nemůžeme obvinit z nějakého skrytého propagování značky, protože prodej ojetých vozidel rozhodně nezvyšuje příjmy výrobce a ani počty jím prodaných vozů. Tak jak asi došel ke svému názoru.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).