Hlavní navigace

Názor k článku Banka nechtěla připsat bonus. S Finančním arbitrem změnila názor od - - Normální člověk si chrání své soukromí, osobní a...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 6. 2019 10:16

    - (neregistrovaný) 82.165.250.---

    Normální člověk si chrání své soukromí, osobní a kontaktní údaje. Proč se uchylovat k takovému jednání a účastnit se manipulaci a obírání ovcí a ještě k tomu s pofidérními Rusáky? Ještě vyditelněji se zaprodávat jako starý hlupák na úkor ztráty svého cenného životního času kterého si persona neváží? K tomu se ještě jako bonus dostat jako negativní klient do podvědomí X dalších lidí, institucí a databází? Kam všude se dostaly osobní a kontaktní údaje? Komu je banka zaprodala?
    Tenhle článek je naprosto zbytečným exhibováním egoisty, který má na sebe neměnný náhled "chytrolína-vyčůránka". Člověk je prostě neponaučitený a jen tak ze sportu a z nudy se sebepoškozuje, že? Přitom stačilo dotáhnout záležitost do konce s finálním dokumentem veřejně zveřejněným Finančním arbitrem. Na závěr dodám, že takové jednání u této osoby bylo čistě účelové a již ve chvíli sjendání a podpisu dokumentů věděla, že úvěr nebude čerpat. To je jasné všem, kteří tento pokřivený osobnostní charakter znají.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).