Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Banka nechtěla připsat bonus. S Finančním arbitrem změnila názor od Irka - Kdysi KK Citibank vracela 2% z utraty, vcetne...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 6. 2019 8:48

  Irka (neregistrovaný) 5.149.105.---

  Kdysi KK Citibank vracela 2% z utraty, vcetne platby SIPO. Pan Chrz se tenkrat chlubil, jak na svou KK plati SIPO mnoha svym znamym...Kolik bylo takovych panu Chrzu? Jiste je, ze po case Citibank vratku 2% za platbu SIPO zrusila. Bylo to tak pane Chrzi? Tenkrat jsem si Vas predstavoval, jak shanite zname a nabizite jim platbu SIPO z Vasi KK. A jak Vam pri tom radosti sviti oci a busi srdce. No neni nad mala lidska stesti.

 • 7. 6. 2019 10:17

  Pavel (neregistrovaný) 85.163.13.---

  To byla pravidla nastavená bankou. A pro využívání maximálních vratek nebylo třeba platit SIPO za celou vesnici. Protože přes SIPO se dá i pravidelně spořit na některé spořicí účty. stačilo jen dost velkou částku na tyto účty přes SIPO posílat.

  Ostatně od té doby, co lze KK platit na poště, na získání co nejvyšších vratek je jiný trik - poslat sám sobě dobírku za několik desítek tisíc. Sice zaplatíte pár desetikorun poště za dobírku, ale na vratce získáte mnohem víc.

  Ale zase - to jsou podmínky, které si zcela dobrovolně stanovila sama banka, že to její produktoví manažeři nedokážou domyslet, není chyba ani pana Chrze, ani nikoho jiného, kdo tyto triky používá, je to chyba jen a pouze těchto produktových manžerů. A chce-li se banka na někom hojit, tak to mají být právě tito produktoví manažeři a ne její klienti.

 • 7. 6. 2019 16:12

  Irka (neregistrovaný) 5.149.105.---

  Ano jiste a banka se tenkrat zahojila na klientech a zrusila vratku ze SIPO pausalne. A za to mohou produktovi manazeri, kteri to nedomysleli. Stesti, ze nejste spolu s p. Chrzem produktovy manazer. To by nebyly zadne produkty, jenom socialisticka vkladni knizka s pripisovanim uroku jednou rocne, po vystati fronty v ceske sporitelne. Uz se tesim na dalsi clanky od pana Chrze.

 • 8. 6. 2019 10:36

  Jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

  No ja byt banka, najmu si právě pana Chrze jako produktového manažéra. On by vytvořil geniální a atraktivní bonusový program, který by všichni chtěli - ale podminky by byly tak potměšilé, že ve skutečnosti by nikdo nezískal ani kachli :-)

 • 10. 6. 2019 8:03

  Pavel (neregistrovaný) 85.163.13.---

  Víte, možná by se tak konečně banky vrátily k tomu, co mají dělat. Vest účty, zprostředkovávat platebná styk, poskytovat úvěry. Banky tady nejsou od toho, aby rozdávaly plyšáky, poskytovaly paušálni slevy na nákupy, ... Já bych byl za to jen rád.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).