Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Banka nechtěla připsat bonus. S Finančním arbitrem změnila názor od Jezevec - Díky neúnavnému glosátorovi za zajímavý nápad a vtipný...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 6. 2019 12:53

  Jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

  Díky neúnavnému glosátorovi za zajímavý nápad a vtipný článek. Sice spáchal na banku vojeb, ale roztomilý. Znám mnoho případů, kde tomu bylo naopak - banka pochybila a klient na to doplatil. I zde banka pochybila, ale klient naznal že hloupější kdo nebere, a proč by ne.
  Jinak připojuji se ke kladnému hodnocení finarbitra. Už jsem s jeho pomocí řešil dva spory a oba úspěšně - ten druhy úspěšně přesto, že jsem NEměl pravdu.

 • 5. 6. 2019 13:10

  Pavel (neregistrovaný) 85.163.13.---

  Před pár lety, myslím v Rusku, se stalo, že klient si odnesl námvrh smlouvy o účtu domů, tam si stejným bleším fontem vytiskl vlastní smlouvu (úrok 100% ročně, při výpovědi mu banka vyplatí milión, ...), tu odnesl do banky a tam ji pracovníce bez přečtění oštemplovala. U soudu pak vyhrál, že banka musí tu smlouvu dodržet - holt si má přečíst, co podepisuje. Proti tomu je konání Patrika Chrze jen takové neškodné škádlení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).