Hlavní navigace

Život je hra, tu hru můžete hrát a slušně vydělat. Inspirujte se, máme návod

Sdílet

Redakce 16. 5. 2013

Komerční sdělení

Málokdo v sobě tak úspěšně dokáže spojit umělce a byznysmena, tvůrčí činnost s podnikáním, vavříny šoubyznysu a respektovanou veřejnou roli intelektuála. Může za to jeho povaha hráče? Co znamená riziko a ochota ho podstupovat v podnikání a v životě? Proč tak zarputile tvrdí, že žijeme v nádherné době? Zeptejte se na to Michala Horáčka, textaře, básníka, spisovatele, producenta a podnikatele.

Zachránil tradiční továrnu na dřevěné hračky a DETOA Albrechtice je díky němu jedna z posledních fungujících továren svého druhu v Evropě. Své schopnosti však uplatňuje i jako starosta Albrechtic v Jizerských horách a od loňského roku také jako senátor za ODS. Je příkladem. Že to jde, ví Jaroslav Zeman, majitel firmy DETOA, starosta Albrechtic v Jizerských horách, senátor. Inspirovat se můžete i vy.

Z Brna do 50 kontinentů. Safetica ukazuje firmám, jak vypadá svět bez úniků dat způsobených omylem nebo zlým úmyslem uvnitř firmy. Z Brna budujeme globální startup a svůj software exportujeme do 50 zemí na pěti kontinentech. Zeptejte se Jakuba Mahdala, zakladatele společnosti Safetica Technologies, jak to dokázal.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).