Spočítejte si...

Zavřít

Živnostníků zkrachuje rekordní počet

V letošním roce by měl zkrachovat rekordní počet živnostníků. Podle predikce společnosti Czech Credit Burreau jich bude 8500, což je dvakrát více než loni.

Důvodem však nejsou neúspěchy v podnikání, nejčastěji se totiž jedná o dluhy v osobním životě – 634 bankrotů od ledna do srpna totiž proběhlo formou oddlužení, což je obdoba osobního bankrotu: Dluhy této fyzické osoby nepocházejí z podnikatelské činnosti, nýbrž z osobního života. Pro řadu podnikatelů není živnost hlavním příjmem, vysvětluje mluvčí Czech Credit Burreau Věra Kameníčkova pro ČT24. Skutečných bankrotů tak bylo jen 60. Tip: DUEL: Legalizace švarcsystému je dobrý nápad. Ne, je to cesta do pekel, říká druhý

Sleva 3 % za nákup v eshopu Českých drah skončila Mládek: České firmy by mohly kvůli sankcím přijít o 8 miliard        
pehi
pehi (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
8. 9. 2014 19:19 Nový

Pane Lazerovic zase vytvoril kockopsa

celé vlákno

Paneboze, jak toto muze nekdo napsat? Ty OSVC jsou zadluzeni, protoze jim to podnikani nejde a proto ani nesplaci. Je jasne, ze pujcky jsou na fyzicke osoby nepodnikatele, ale pricina bankrotu je to podnikani. Pane Lazerovici chce to studovat a studovat a pak teprve neco psat.

arsen.lazarevic aura:96
8. 9. 2014 21:29 Nový

Re: Pane Lazerovic zase vytvoril kockopsa

celé vlákno

Dobrý den, co je prosím na vyjádření paní Kamenčíkové nepochopitelného? Jasně řekla, že se jedná o dluhy z osobního života.