Hlavní navigace

Zaměstnavatelé a školy ze Středočeského kraje nabídnou v Příbrami volná místa

Sdílet

V Příbrami proběhne Burza práce, kde budou své nabídky míst prezentovat zaměstnavatelé ze Středočeského kraje a školy ze stejného regionu.

Akce proběhne ve středu 15. 6. 2016 v prostorách Úřadu práce ČR (Náměstí T. G. Masaryka 145) mezi 10. a 17. hodinou. Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Zaměstnavatelé nabídnou volná místa hlavně ve strojírenství, automobilovém a petrochemickém průmyslu, ve výrobě plastů, lůžkovin, masných a mlékárenských produktů. Poptávat ale budou také pracovníky v elektrotechnice, ve zdravotnictví a v sociálních službách, dále prodejce automobilů, skladníky, obchodní zástupce, svářeče, brusiče, obráběče, montážní dělníky, karosáře, lakýrníky, automechaniky, operátory logistiky, technology, CNC operátory, pracovníky na těžbu dřeva, do výroby luxusní papírenské konfekce a mlékárenských či  masných výrobků, údržbáře nebo odborné pracovníky ve zdravotnictví a v sociálních službách.

Do svých řad chce nabírat i Armáda ČR a Policie ČR, jejíž zástupci chystají na 11. hodinu přednášku

Zástupci z Úřadu práce například poradí, co dnes zaměstnavatelé tohoto regionu potřebují, o jaké profese je zájem a jak napsat životopis. Na místě bude možné absolvovat pohovor, proto si vezměte občanský průkaz, životopis, doklady o studiu a dosažené praxi a o dosavadních pracovních zkušenostech.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).