Spočítejte si...

Zavřít

Zákazníci bitcoinové burzy přijdou o třetinu svých aktiv

Bitcoinová burza Bitfinex přišla při útoku hackerů o bitcoiny za víc než 70 milionů dolarů. Burza následně oznámila, že ztráta se rozdělí mezi všechny klienty a ne jen ty, kterým zmizela měna z účtů. Všichni tak přijdou o 36 % aktiv na svých burzovních účtech. Ztráty se jim burza bude snažit kompenzovat poukázkami. Zprávu přinesla ČTK, podle které dané poukázky bude moci burza odkoupit nebo směnit za akcie společnosti iFinex, tedy mateřské společnosti dané burzy.

Při útoku hackerů se z burzy ztratilo celkem 119 756 bitcoinů, tedy asi 0,75 % celkového objemu bitcoinů v oběhu. Podle ČTK se jedná o druhou největší krádež v historii této měny.

Dvě třetiny dětí dostává kapesné pravidelně. Začínají okolo 6. a 7. roku Při rekonstrukci využívá třetina Čechů kombinaci úvěru a vlastních financí        
Pavel
Pavel (neregistrovaný) 194.138.12.---
9. 8. 2016 17:09 Nový

a to se vyplatí

Takové podnikání by se mi také líbilo. Někdo mi vykrade firmu a já strouhnu zaměstnancům platy a když ne tak bu bu bu vyhlásím bankrot a neuvidíte ani korunu :-)).

Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.hhnet.cz
10. 8. 2016 10:04 Nový

jo tak to je dobry :-)

takze veseleme jedeme dal a az se nam zase priste neco ztrati, tak nebojte dame Vam vedet kolik to na kazdeho z Vas dela a rozpocitame to :-)))

Nehledne na to, ze uz bylo nemalo pripadu, ze "kradez" je fingovana, respektive to ukradnou sami sobe. Pokud za to nenesou zadnou odpovednost, ani nahradu tak to je samozrejme velke lakadlo ...