Hlavní navigace

Za placení kartou od Home Credit může vyhrát 10 turistů částku od 3 do 25 tis. Kč

Sdílet

Gabriela Hájková 13. 4. 2017

Společnost Home Credit spustila soutěž Léto s kartou. Hlavní výhrou je 25 tisíc korun pro cestovatele, který navštíví do konce srpna nejvíce výletních míst v České republice, zaplatí zde kartou od Home Creditu a podělí se o fotky z místa na facebookové stránce Léto s kartou, kterou musí nejdříve „olajkovat“ a přes zprávu poslat své jméno, příjmení a datum narození. Poté začne sbírat body za sdílené fotky na místech, kde zaplatil kartou. Finanční odměnu získá i dalších devět soutěžících s nejvíce body, ta už se ale bude postupně snižovat z 20 až na 3 tis. Kč.

Podmínkou je, aby platba kartou byla ze stejného dne a místa, jako fotka. To, za co soutěžící na místě platí, není podstatné.

Výletní místa neznamenají jen hrady a zámky. Můžete se podívat i do zapadlé vesničky na moravském venkově, vyjít na Ještěd nebo jezdit na kole kolem lipenské přehrady. Všechna místa se počítají, vysvětlila Zuzana Bienvenu, mluvčí ze společnosti Home Credit s tím, že v případě shodného počtu bodů u soutěžících rozhodne počet lajků u jejich fotek.

Více o soutěži najdete na stránce Léto s kartou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).