Hlavní navigace

České startupy a fintech společnosti mohou soutěžit o 50 000 eur od Visy

Sdílet

Gabriela Hájková 13. 4. 2017

Visa spustila v Evropě program Everywhere Initiative. Nová soutěž má podpořit startupy a fintech společnosti s jejich projekty, zaměřené na život místních komunit, cestování a zlepšení životní úrovně kdekoliv na světě.

Soutěžící v ní mohou vyhrát až 50 000 eur na podporu projektů realizovaných ve spolupráci s Visou nebo s finančními institucemi, které jsou klientem Visy. Úspěšní uchazeči získají i přístup k vývojářskému rozhraní Visa prostřednictvím platformy Visa Developer a budou moci využívat konzultace s mentory a technologickými experty Visy pro svůj další rozvoj.

Zájemci mohou předkládat projekty pro jednu nebo všechny z následujících oblastí na stránkách Everywhere Initiative, které budou spuštěny 19. dubna:

  • Local Community Challenge: Jak mohou digitální platební technologie pomoci vytvářet takové produkty, které spojují lidi a obohacují místní komunity?
  • Regional Intercity Challenge: Jak mohou mobilní technologie a zařízení připojená k internetu změnit zážitek z cestování mezi městy?
  • International Travel Challenge: Jak mohou nové produkty a služby vytvořené v prostředí Visa API přispět k pohodlnému mezinárodnímu cestování?

Startupy se přes web do soutěže mohou hlásit od 19. dubna do 17. května 2017. Finalisti, kteří postoupí do závěrečného kola, se budou ucházet o výhru před porotou na konferenci Money 20/20, která bude probíhat od 26. do 28. června 2017 v Kodani.

Více informací o soutěži naleznete na webu společnosti Visa.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).