Hlavní navigace

Za kreditku Premia sjednanou přes CZC.cz získáte zpět 2500 Kč

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 24. 8. 2015

Pokud uvažujete o nové kreditce a líbí se vám internetový obcbod CZC.cz, můžete využít akci, při které dostanete zpět 2500 Kč.

Nejprve je potřeba požádat o kreditní kartu Premia od společnosti Home Credit prostřednictvím webu www.chci2500.cz, který provozuje CZC.cz. Poté vám do tří dnů zavolá pracovník callcentra Home Credit. Bude-li kreditka schválená, můžete s ní po vydání karty (cca do týdne) zaplatit na webu CZC.cz. Home Credit vám poté vrátí až 2500 Kč z nákupu.

Bonus se vztahuje jen na první nákup v eshopu. Pokud bude nákup v menší výši než 2500 Kč, dostanete vrácenou skutečnou hodnotu nákupu (příklad: bude-li první nákup 900 Kč, dostanete zpět jen 900 Kč a zbytek „propadá“). Bonus se přípíše na účet kreditky do dvou měsíců a můžete s ním poté libovolně nakládat.

Pro držitele této karty obchod CZC.cz nově připravil speciální nabídku produktů se slevou až 50 %. Držitelé Premia karet o nabídce budou informováni pravidelně každý měsíc.

Akce se týká nových držitelů Premia karty. O Premia kartu si je potřeba požádat od 17. 8. do 31. 10. 2015.

Úroková sazba Premia karty je 26,28 % p.a., měsíční poplatek činí 49 Kč, bezúroční období je max. 51 dnů.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 9. 2015 16:33

  želva (neregistrovaný) ---.ipv4.broadband.iol.cz

  30min vás zpovídají,čtou nějaká ustanovení,tahají z vás důležitá data a nakonec:,,Neprošel jste systémem".Co to znamená mi tam nechtěl nikdo říci.Prý interní záležitost.A to nejsem zrovna socka.Asi je to jen pro horních 30.000.Ti, jako stálí kupující,jsou asi pro ně zajímaví.A nebo opravdoví socky,co si stále něco berou na úvěr za 26%. Ž.

  4. 7. 2016 11:38 redakčně upraveno, důvod: Porušení pravidel diskuzí.
 • 6. 10. 2015 15:48

  Jenn (neregistrovaný) 80.84.96.---

  Prosím Vás, nerozčilujte se tady jako malé dítě. žádná banka nesděluje důvody zamítnutí. Sama v bance pracuji a kreditku v jiné společnosti mi zamítli. Může to mít tisíc důvodů, nebo se prostě jen systému na vaší žádosti něco nezdálo, tak ji zamítl. Většina žádostí se ani nedostane do rukou osobě a prostě ji selektuje systém, který je interně nastaven na určité parametry, zároveň se prověřuje registr i Solus, takže i když vyděláváte 100tis měsíčně a zapomněl jste zaplatit fakturu za mobil, tak máte velkou šanci že minimálně další rok žádný úvěr nedostanete :) Musíte si uvědomit, že i kreditka, kterou má u nás kdejaký blbec, tak je také spotřebitelský úvěr a banka má právo posoudit, zda Vás do tohoto úvěru přijme. Každopádně takovými urážkami si možná tak ulevíte ale to je tak vše k čemu Vám to bude...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).