Hlavní navigace

Wüstenrot vám nově schválí hypotéku, i když ještě nemáte vybranou nemovitost

Sdílet

Wüstenrot rozšířil svou nabídku hypoték a od pondělí 16. července 2018 zařadil do svého portfolia nový produkt, a to Hypotéku dopředu. Ta umožňuje uzavřít hypoteční úvěr ještě před tím, než máte vybranou nemovitost, kterou budete chtít pomocí hypotéky financovat.

Pokud si budete přát o tuto hypotéku zažádat, doložíte pouze podklady ke svým příjmům, výdajům domácností a případné doplňující informace. Pak bude posouzena vaše bonita a bude vám nabídnuta smlouva s maximálním úvěrovým rámcem. Následně musíte do 12 měsíců vybrat nemovitost a poté doložit další dokumenty, jako ocenění, výpis z katastru nemovitostí, kupní smlouvu atd.

Klient ví, jak velkou částkou může disponovat a podle toho si vybírá nemovitost. Na nalezení má 12 měsíců od podpisu smlouvy. Zároveň klienty nijak neznevýhodňujeme na úrokové sazbě – Hypotéku dopředu si mohou pořídit již od 2,34 % ročně, říká Marian Holub, produktový manažer hypoték Wüstenrot.

Fixace je možná na 1, 2, 3, 5 nebo 7 let. Maximálně je s hypotékou možné uhradit 80 % zástavní hodnoty nemovitosti (LTV) stanové bankou. Do 30. září 2018 navíc platí poplatkové prázdniny za zpracování a poskytnutí úvěru.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).