Hlavní navigace

Vyhrajte v investiční soutěži PC se dvěma monitory

Sdílet

Gabriela Hájková 25. 3. 2013

Zajímáte-li se o dění na finančních trzích, můžete se investováním nanečisto vysoutěžit počítač. Společnost Bossa totiž ve spolupráci s Klubem investorů připravila investiční soutěž, která nabízí obchodování s fiktivními penězi, ale v reálném prostředí. Akce startuje 1. dubna.

Každý účastník, který je příznivcem Klubu investorů, může obchodovat pouze na jednom účtu. Pak je potřeba stáhnout obchodní platformu BossaFX. Se zahájením soutěže se vám automaticky nastaví počáteční kapitál na virtuálních 10 000 Kč, který byste měli během 4 týdnů co nejvíce zhodnotit. Každý týden budete během soutěže obchodovat na jiném finančním instrumentu. První týden vyzkoušíte obchodování na měnovém páru EUR/USD. Ten, kdo za týden obchodováním pouze měnového páru EUR/USD zhodnotí částku nejvíce, vyhraje Trading Station neboli stolní PC s dvěma monitory. 

Po prvním týdnu soutěže se vám připíše dalších virtuálních 10 000 Kč a budete obchodovat s komoditami, konkrétně s ropou. . Třetí týden pak se zlatem a poslední týden na německém akciovém indexu DAX.

Podrobnosti o soutěži i o výhře najdete na webu společnosti Bossa

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).