Více než polovina Čechů obtížně vychází se svým příjmem

Češi obtížně vycházejí se svým příjmem. Pro 52 % Čechů je složité vyjít v domácnosti s příjmem ze svého současného zaměstnání. Pro 8 % z nich je to dokonce velice obtížné. Vyplynulo to z výsledků průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění.

Naproti tomu 46 % respondentů uvedlo, že se svými finančními prostředky nemá problémy vyjít. Ovšem pouze pro 2 % dotázaných je situace „velmi snadná“.

Oproti průzkumu, který byl proveden v říjnu 2014 se celková situace zlepšila. Podíl těch, kteří se svým příjmem vychází obtížně, klesl o 6 procentních bodů a naopak podíl těch, kteří vychází snadno, o 6 procentních bodů stoupl.

Od roku 2002 je tak současný podíl osob, které se svým příjmem vyjdou bez obtíží, na svém historickém maximu.

Věrohodné podvodné maily zneužívají e-mailovou adresu Exekutorské komory Počet platebních karet vzrostl o více než čtvrt milionu        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
30. 11. 2015 10:38 Nový

ja bych to tolik neprehanel

celé vlákno

Myslim, ze spoustu Cechu vystihuje kdysi legendarni odpoved Honzy Nedveda, kdyz se ho novinar ptal jak se mu ted zije, kdyz uz tolik nezpiva a zije pouze z prijmu z radia atd, tak Honzik Nedved zkrousene odpovedel: "No to vite pane redaktore, sam vite jake to je vyjit v dnesni dobe s 50 tisici" :-) Na to jenom novinar vyvavil oci, no ze to tedy nevi :-)))

Myslim, ze spousta Cechu ma podobny problem, ze to jde "tezko", protoze on chudak mam min nez soused.

jkdjkenjk
jkdjkenjk (neregistrovaný) ---.lam.cz
30. 11. 2015 11:28 Nový

Re: ja bych to tolik neprehanel

celé vlákno

myslim si ze to vidim tyden co tyden v obchodech, narvane kosiky hovadinama... a predpokladam ze i provozovatele e-shopu by potvrdili ze penez cesi maji jako zelez :D
ono je totiz s penezama vychazet a vychazet