Hlavní navigace

V loterii Sportka bylo poprvé v historii vylosováno stejných šest čísel

Sdílet

Redakce 24. 3. 2009

Poprvé ve více než padesátileté historii číselné loterie Sportka byla vylosována stejná šestice čísel jako v minulosti. Společnost SAZKA na to upozornil sázející z Ostravska, který si vede přehled všech vylosovaných čísel již od dubna 1957.

Archiv potvrdil, že šestičíslí 5 – 14 – 27 – 31 – 46 – 47 bylo poprvé vylosováno v sedmém sázkovém týdnu roku 1980 a podruhé v desátém sázkovém týdnu roku 2009. V prvním případě bylo jako dodatkové číslo vylosováno 45, ve druhém případě číslo 26.

Zdroj: Sazka

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 3. 2017 15:54

    bez přezdívky

    O tom jsem nikdy neslyšel, to je hustý :D :D už se těším, až si budu moct zahrát sportku online na internetu. Před pár dny jsem četl v jednom magazínu lo teriích že by sportka měla jít hrát brzo na internetu.

    Je to potvrzené! Sazka získala povolení k provozování loterií na internetu. České tiskové kanceláři to dnes potvrdil tiskový mluvčí společnosti Sazka, Václav Friedmann. Tento fakt potvrdilo zároveň i ministerstvo financí, které Sazce licenci udělilo. Zdroj: https://vyhraj.com/sportce-online-uz-urady-nebrani-v-ceste-na-internet/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).