Spočítejte si...

Zavřít

Vánoce se blíží, značná část z nás ale nevyjde s penězi

Podle průzkumu Československé obchodní banky se na Vánoce těší 84 % z nás. Bohužel téměř polovina lidí (49 %) má obavy, že nevyjde s penězi. Dokonce 10 % lidí si ze své mzdy či platu neušetří ani korunu, nebudou mít také na vánoční dárky.

Při mimořádných událostech, jako jsou třeba větší výdaje v období vánočních svátků, se pak některé domácnosti mohou dostat do úzkých. Ať už plánujete utratit za vánoční svátky jakoukoli částku, vždy je dobré nejprve zhodnotit svou finanční situaci. Seřaďte si zamýšlené výdaje od těch nejdůležitějších, bez kterých se na Vánoce neobejdete. Až pak zvažte, jestli se najdou peníze i na něco dalšího,František Klufa, výkonný manažer útvaru Péče o klienta a interní komunikace ČSOB. Lidé začínají také porovnávat půjčky, alespoň podle výzkumu by tak učinilo 76 % respondentů. 

Navzdory protestům a peticím mohou někteří na Slovensku jezdit vlakem zdarma Kdy si musíte sami platit zdravotní pojištění?        
Jerry001
Jerry001 (neregistrovaný) ---.capitol.cz
18. 11. 2014 16:03 Nový

No jo ono se rekne kupujte jenom to nejdulezitejsi

celé vlákno

ale ja treba mam doma x-let starou plazmu 82cm a v te dobe ok, ale dnes je to miniteleviza a aby se clovek stydel kdyz prijde navsteva... nastesti mam znameho u Homecreditu, takze mi vsechno vyridi z domu a nikam nemusim chodit a uz se tesim pod stromkem vybral sem 139cm delo!!! :-)

Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
18. 11. 2014 21:04 Nový

Re: No jo ono se rekne kupujte jenom to nejdulezitejsi

celé vlákno

Proč proboha takovou maličkou? U nás v Tesco mají cca 160 cm kolem 20 tisíc. :-)
Ale proč? Za rok bude za 15 tisíc a za dva za 9. To už se dá koupit i z vejplaty. Co z výplety, už i dávek! :-)