Hlavní navigace

V Praze proběhne setkání hypotečních poradců a zprostředkovatelů, otevřené je pro všechny profesionály

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 25. 10. 2011

Všichni hypoteční poradci a zprostředkovatelé dychtiví po nových informacích by si měli zapamatovat datum čtvrtek 3. listopadu 2011. V ten den v pražském hotelu Barceló proběhne Hypoteční Broker Kongres.

Na kongresu poradci dostanou příležitost sez­námit se s novinkami hypotečních bank, ale i doplňkovými produkty vybraných stavebních spo­řitelen a pojišťoven. Organizátor slibuje více než 20 přednášek a workshopů, konkrétní dotazy na jednotlivé finanční instituce je pak možné zodpovědět v individuálních rozhovorech se zástupci bankovních partnerů, kteří budou v průběhu kongresu k dispozici.

Dopolední blok je věnován zhodnocení globální ekonomické situace a možným scénářům vývoje úrokových sazeb v podání hlavního analytika UniCredit bank Pavla Sobíška. Návod, jak se vypořádat s hroz­bami trhu, a inspiraci pro úspěšný rozvoj podnikání najdou poradci v přednášce Zdeňka Sluky, majitele společnosti Broker Trust. Odpolední blok je pak věnován převážně produktovým partnerům a jejich prezentacím. Na aktuální téma regulace a dohledu v oblasti finančního zprostředkování vystoupí výkonný ředitel profesního sdružení USF ČR Jiří Šindelář.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).