Spočítejte si...

Zavřít

Thajsko zakázalo měnu Bitcoin

Zástupcům měny Bitcoin v Thajsku se nepodařilo tuto měnu legalizovat, místo toho po setkání s představiteli Bank of Thailand (BOT) přišel oficiální zákaz provozovat tuto měnu. Podle BOT nelze BitCoin z pohledu thajských zákonů a regulačních opatření považovat za měnu. Je tedy zakázáno ji pro tento účel jakkoliv používat – nelze nakupovat, prodávat tuto měnu ani za ní nakupovat jakékoliv zboží.

Thajsko se tak stalo první zemí, kde došlo k zákazu užívání této měny. Zprávu přinesly internetové stránky deníku The Telegraph.

Pětina Čechů nakupuje přes mobil na záchodě Některé banky začínají zdražovat hypotéky        
Patrik Chrz aura:92
30. 7. 2013 16:38 Nový

Začínám být na pochybách

celé vlákno

Jak jsem zpočátku této měně nedůvěřoval, tak to, jak se ji státy začínají bát ve mě budí sympatie k této měně a možná to nebude tak úplně marné :)

Tonda
Tonda (neregistrovaný) ---.cust.avonet.cz
9. 8. 2013 0:37 Nový

Re: Začínám být na pochybách

celé vlákno

mate pravdu. Ja take. Nastesti v Evrope vladnou preci jen inteligentnejsi lide. V EU existuji dnes 2 firmy ktere maji licenci. Nemecky bitcoin.de a v cr https://dagensia.eu. NEmecky jsem nezkousel. V Dagensii muzete bitcoiny koupit i v CZK. Nehlede na to tu jsou dalsi forex obchodnici co BTC maji ve svem portfoliu.

Marek Přívratský
Marek Přívratský (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
30. 7. 2013 18:50 Nový

Kde koupím Bitcoin

celé vlákno

Teď jsem si o Bitcoinu něco nastudoval a celá ta myšlenka mi začíná být sympatická. Problém ale vidím v dostupnosti, kde bitcoin nejsnáze nakoupit?

Lukáš Blecha aura:51

Re: Kde koupím Bitcoin

celé vlákno

Vyrobit si ho (což je už v dnešní době ASICů dost těžké). Nakoupit na jakékoliv burze (např. mtgox).