Spočítejte si...

Zavřít

Stát vyhodil 49 miliard na podporu cestovního ruchu

Podle Nejvyššího kontrolního úřadu bylo rozdělování dotací na podporu cestovního ruchu v posledních 6 letech více než problematické. Stát utratil 49 miliard, přitom se nedosáhlo žádných výsledků. Podle NKÚ dokonce nastala stagnace či pokles cestovního ruchu. NLÚ kritizoval především ministerstvo pro místní rozvoj, ale i kraje a jejich regionální rady rozdělující evropské dotace.

Ministerstvo nesledovalo, jestli projekty podpořené z programu skutečně naplňují jeho cíl a nakolik jsou orientované na uvedené cílové skupiny, uvedl mluvčí NKÚ Jaroslav Broža. Podle něj bylo hodnocení žádostí velmi subjektivní. Za problematickou považuje úřad například téměř milionovou dotaci na vybudování půjčovny elektrokol a dětských elektrických vozítek. Podpořil se také nákup sedmimístné dodávky, která stála více než dva miliony a má přepravovat do hotelu senioru. Ze závěrečného hodnocení akce ale nebylo jasné, do jaké míry byly realizované aktivity skutečně zaměřeny na cílovou skupinu, uvedli také kontroloři.

Firma "Sousedské služby" rozesílá platební rozkazy na své bývalé klienty. Pozor, běží čas na obranu Státní zaměstnanci dostanou výrazně přidáno        
Intri
Intri (neregistrovaný) 62.129.51.---
28. 7. 2014 15:05 Nový

Jak stát?

celé vlákno

Proč se říká "stát" a neřekne se na plnou hubu, kteří poblitici za to můžou? Zcela nepochybně jde o konkrétní jména. Stát nic neudělal, udělali to poblitici, kteří mají být v tuto chvíli hnání před odpovědnost - několik desítek let vězení a zabavení veškerého majetku. Majetek zabavit, zavést slosovatelné účtenky jako na Slovensku a zabavený majetek dávat vyhrávajícím občanům. Jednoduché, prosté, účinné a prakticky zdarma.

miki
miki (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
28. 7. 2014 20:36 Nový

Re: Jak stát?

celé vlákno

Jsme Česku, tady naopak dostanou všichni státní zaměstnanci přidáno a soukromý sektor to zalepí,