Hlavní navigace

Stali jste se účastníkem nehody s klientem Directu? Pojišťovna vám pošle poukaz na terapii

30. 1. 2023

Sdílet

Direct pojišťovna zašle svým klientům, kteří se stali účastníky dopravní nehody, poukaz na terapii. Dostanou ho ale i další účastníci nehody bez ohledu na to, u koho jsou pojištěni. Podmínkou je, aby některý z účastníků nehody byl pojištěný u Directu (bez ohledu na to, zda jde o povinné ručení nebo havarijní připojištění).

Podle informací pojišťovny poukaz na terapii dostanou všichni, kteří potřebovali po nehodě odtah (konkrétněji zažili přímý střet při nehodě s dalším autem, ale také když se střetli s nějakým předmětem, zvířetem, když měli defekt pneumatiky při jízdě, nebo měli těžké zranění).

Z výzkumu a zkušeností psychologů víme, že většina nehod vyvolává u lidí, kteří je zažili, úzkosti a někdy až trauma. Nejtěžší je přijít na první terapii. Proto jsme se rozhodli pomoct, vysvětlila mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Novinka vyplývá ze spolupráce s platformou Hedepy.cz, která sdružuje psychoterapeuty a terapii nabízí v online formě. Lidé tak dostanou voucher, který mohou využít na terapeuta podle své volby.

Jde o první podobnou spolupráci v České republice a máme z toho radost. Psychoterapie je totiž v těchto situacích velmi účinná, uvedl spoluzakladatel Hedepy.cz Roman Zámečník.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).