Hlavní navigace

Edenred vydává novou cashback Tankartu. Ušetřite s ní za nákup pohonných hmot

Sdílet

Lenka Kašparová 4. 3. 2021

Společnost Edenred nabízí novou palivovou kartu Tankarta, se kterou půjde uplatňovat slevy na nákup benzínu a nafty v síti Benzina ORLEN. Edenred provozuje i stravenkový systém.

Novinka rozšiřuje výhody pro naše stávající i nové zákazníky. Majitelé našich karet již nyní díky zavedenému cashbackovému programu ušetří při placení obědů. Nyní k tomu přidáváme i další bonus v podobě zvýhodněné ceny paliva, říká Nicolas Eich, generální ředitel společnosti Edenred.

Tankarta funguje taktéž na principu cashbacku. Lidé si na ní mohou dopředu nahrát peníze, a to buďto přímo na některé z čerpacích stanic Benzina ORLEN nebo bankovním převodem. Funguje to tak, že za pohonné hmoty zaplatíte vždy cenu, kterou si na dané čerpací stanici účtují, a vždy na konci daného měsíce dostanete část utracených peněž v rámci cashbacku. Sleva se počítá z rozdílu mezi cenou pohonných hmot na dané čerpací stanici a speciální sazbou ze zvýhodněného ceníku, který má vždy každý zákazník Edenredu k dispozici na svém účtu.

S Tankartou nejsou spojené žádné měsíční poplatky. Musíte si ale zaplatit 45 korun za vydání karty. Při vyřízení dvou karet tak zaplatíte 90 korun. S kartou můžete na čerpacích stanicích Benzina ORLEN platit i jiné zboží než pohonné hmoty, na to se ale slevy nevztahují.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).