Hlavní navigace

Sodexo prodlužuje papírové poukázky platné do konce roku 2020. Utratit je můžete do konce letošního března

Sdílet

Dalibor Z. Chvátal 14. 1. 2021

Společnost Benefity prodloužila platnost papírových poukázek pro volný čas. Přestože byly platné do 31. prosince 2020, jejich platnost je prodložena do 31. března 2021. Pokud je tedy máte, nevyhazujte je.

Platnost se prodlužuje u všech typů papírových volnočasových poukázek a vztahuje se také na body na Flexi Pass Card (včetně Flexi Pass CARD na kartě Multi Pass CARD), které expirovaly na konci loňského roku. Týká se všech digitálních účtů pro volný čas, kam byly nahrány kredity v období 1. ledna 2019 až 31. prosince 2019, které mají platnost dva roky.

Netýká se ale účtů v Cafeterii Moje benefity, u kterých platnost bodů určuje zaměstnavatel. To naše společnost bohužel nemůže ovlivnit, vysvětluje Tereza Knířová, manažerka komunikace Sodexo Benefity

Firma o prodloužení platnosti poukázek informovala všechny partnery a provozovny, které tyto poukázky přijímají. I tak se ale může stát, že v některé provozovně o prodloužení nebude obsluha vědět. Partnerům však bude následně proplácet poukázky ještě další měsíc, tedy do 30. dubna 2021.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 1. 2021 11:08

    Marcela Ch.

    Tak to je od nich skutečně velkorysé :) Aspoň dočasně zrušit provize hospodským, aspoň výjimečně zrušit časové omezení papírových stravenek - to ne, kdepak. Prodloužíme jenom benefity, řekneme to lidem až 14 dnů po konci platnosti, kdy už ty poukázky možná vyhodili - ale co, vypadá to hezky.

    Stravenkový paušál na vás, paraziti!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).