Hlavní navigace

Slavia pojišťovna nabízí nové cestovní pojištění. Zubaře proplatí do 15 000 Kč

Sdílet

Slavia pojišťovna přišla v době letních dovolených s novým cestovním pojištěním. To poskytuje krátkodobé smluvní pojištění léčebných výloh a úhradu stomatologického ošetření a další náklady. Limit léčebných výloh se liší s ohledem na zvolený balíček pojištění. Můžete si vybrat z limitů 3,5 mil., 5 mil. a 10 mil. Kč. Pokud jde o stomatologická ošetření, hradíme je v nejvyšší nabízené variantě ALL IN až do 15 tisíc, uvádí Václav Geletič, produktový manažer Slavia pojišťovny.

Informace k cestovnímu pojištění.
Autor: Slavia pojišťovna

Informace k cestovnímu pojištění.

Cestovní pojištění je dostupné ve 3 variantách, přičemž nejvyšší nabízí krytí léčebných výloh do 10 000 000 Kč, stomatologické ošetření do 15 000 Kč, pojištění odpovědnosti do 6 000 000 Kč a další, viz tabulka.

Pojištění je možné sjednat on-line. Smlouva je platná poté, co zaplatíte. Pojišťovna vám veškeré doklady pošle do e-mailu. V případě Ročního pojištění pak existuje i možnost tzv. přenosného pojištění, kdy lze pojištění převést na jinou osobu – stačí jen tento záměr pojišťovně včas nahlásit.

Na cestovní pojištění Češi nejčastěji zapomínají, když cestují jen v rámci Evropy. I tam se ale úhrada za léčebné výlohy může vyšplhat. Podrobně jsme o tom psali ve článku Jak přežít v zahraničí bez cestovního pojištění?

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).