Šéf Škody: Imigranti by nám mohli pomoci

Imigrace není jen záporná, někteří byznysmeni také mluví o pozitivních stránkách: To nejsou jen uprchlíci, ale i vysoce vzdělaní lidé, protože každý migrant má za sebou nějaký příběh. To jsou lidé, kteří by i nám mohli pomoci a kulturně nás obohatit. Vidíme vždycky jen negativní stránky, ale má to i hromadu kladů, říká Winfried Vahland pro Aktuálně, který už několik let řídí Škodu Auto.

Sám jsem cizinec, který žije v Čechách, a jsem rád, že mě tu tak vlídně přijali, a to bych přál i ostatním cizincům, dodal. Do České republiky však imigranti nemíří, vše by mohli změnit kvóty, které navrhl šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker . Odpůrci však varují, že imigranti budou umístěny do zemí, kde vůbec být nechtějí.

Průzkum: Když už Češi odkládají část příjmu, tak spíše skrblí než investují ŠkoFIN se stane Volkswagen Financial Services        
Jan K aura:10
11. 9. 2015 11:00 Nový

maximalizace zisku za každou cenu

Pane Winfriede Vahlande, já Vám rozumím.
Ti zatracení češi nechtějí makat za minimální mzdu, ale imigranti to rádi udělají ... (N)

míra
míra (neregistrovaný) 192.168.1.---
13. 9. 2015 10:56 Nový

emigranti do ČR nemíří

emigranti do ČR nemíří proto, že míří do zemí, kde dostanou sociální dávky. Také mám z mé práce zkušenost, že muslimové se musí během pracovní doby modlit. Uvidíme, jestli budou např. ve Škoda auto ochotni na dobu modlitby zastavit výrobní linky :-)