Saturn zhodnotil peníze o 45,2 %

Zhodnocení o 45,2% dosáhl od začátku roku investiční program Saturn společnosti Colosseum, a.s. Výnos za první dva měsíce překonal i výsledky za celý loňský rok, kdy byly účty klientů zhodnoceny o 37,8%. Jedná se o dolarové zhodnocení, které reprezentuje skutečný výnos na klientských účtech po odečtení všech poplatků a odměn.

Program Saturn je investiční služba, která spadá do kategorie Managed Futures, správy klientských prostředků profesionálními portfolio manažery na futures trzích. Tato služba se v posledních letech stává vyhledávanou především pro své zaměření na rozsáhlou řadu navzájem nezávislých trhů jako jsou komodity (energie, kovy, obilniny aj.) a finanční instrumenty (měny, dluhopisy, úrokové sazby aj.).

Hlavní výhodou investování do Managed Futures je zejména to, že lze vydělávat i v období turbulencí na finančních trzích, tedy v jakékoliv fázi ekonomického cyklu.

Navrhované změny na pracovním trhu Aktuální údaje Kooperativy k vichřici Emma        
radovan
radovan (neregistrovaný)
12. 3. 2008 11:54 Nový

info

ma tam nekdo sve prostredky ?
Durgen Chugaa
Durgen Chugaa (neregistrovaný)
16. 3. 2008 0:00 Nový

Na cem vydelali?

Zrejme dovazeji kvalitni koks z Kolumbie, co? No jo, uz vidim hlupacky ktere jim nesou svych par krejcaru... A za rok krach, co? Velkу vydelky = velke riziko. Super velke vydelky = super velke riziko. Easy.