Hlavní navigace

Aktuální údaje Kooperativy k vichřici Emma

Sdílet

Redakce 12. 3. 2008

Kooperativa k včerejšímu odpoledni registruje přes 6500 škod týkajících se poškození budov, vozidel, domácností a rekreačních objektů a majetku podnikatelů a firem poškozených vichřicí Emma. Kooperativa již dokázala kompletně více než 1200 škod kompletně vyřešit. Nejčastěji jsou poškozeny střechy a nemovitosti.

Škody je možné hlásit na všech obchodních místech, bezplatné nonstop lince 800 105 105 i prostřednictvím webu www.koop.cz.

Poškozených vozidel registruje pojišťovna 900, z toho je škoda 100 klientům likvidována z klasického havarijního pojištění a 800 klientům je škoda likvidována díky tomu, že mají povinné ručení u Kooperativy a tím pádem i pojištění proti živlům zdarma – jen z titulu tohoto pojištění zdarma Kooperativa vyplatí klientům přes 12 milionů korun.

Dle meteorologické předpovědi ČR hrozí v nejbližších dnech silné poryvy větru a místní záplavy. Pokuste se zajistit a zabezpečit svůj majetek a obydlí tak, abyste minimalizovali případné škody. V oblastech, kterých se týká hrozba silného větru, by všichni obyvatelé měli především zabezpečit okna domů, ukotvit lehčí věci a nezdržovat se pod stromy nebo v okolí vyšších a starších budov. Bezpečnost zvýší i omezení venkovního pohybu a jízd autem.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).