Spočítejte si...

Zavřít

Sadil: Sazby hypoték už klesat nebudou

Podle šéfa Hypoteční banky Jana Sadila nebudou nadále klesat úrokové sazby u hypotečních úvěrů: Již několik měsíců říkám, že sazby klesat již nemohou a téměř každý přicházející měsíc mě dokáže překvapit o opaku. Období nízkých sazeb podle všeho nekončí a ještě nějakou dobu setrvá. Znamená to, že se v nejbližší době nemusíme bát radikálních výkyvů ani směrem nahoru a jsem si nyní již poměrně jistý, že ani směrem dolů, uvedl Jan Sadil, generální ředitel Hypoteční banky pro Hypoindex.cz.

V některých zemích však jsou i hypotéky výrazně levnější, prostor pro pád sazeb, tak vzhledem k nízkým úrokům na spořicích účtech, stále existuje. Čtěte více: Úrokové sazby u hypoték klesají. Budou za 1,5 % ročně?

Fio banka nově umožnuje dobíjení kreditu u O2 Banka ZUNO je na prodej        
akovi
akovi (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz
19. 1. 2015 17:22 Nový

... a zitra bude zpravicka :-)

http://www.hypoindex.cz/jak-vidi-hypotecni-trh-odbornici-v-roce-2015-nizke-sazby-a-konkurencni-boj-bank/

(Článek původně vyšel v časopise Reportér ve vydání pro společnost Fincentrum)

aneb ...

quote
Dana Hájková, analytička České spořitelny: Úrokové sazby z hypoték mohou v roce 2015 v průměru oproti roku 2014 ještě velmi mírně poklesnout, i když ve srovnání s koncem roku 2014 už to budou poklesy spíše nepatrné.
/quote

Pavel
Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz
19. 1. 2015 23:11 Nový

Hm...

Mě spíše rozčiluje, že se uvádějí často nedosažitelné údaje. Například právě ČS má reálnou úrokovou sazbu kolem 3%, inzeruje občas ale i mnohem nižší. Stejně tak jako mBank se svojí 1,85%. Mnoho podmínek a výjimek. Ale účel to splní, člověk to nečte a řekne, to to pěkně klesá.