Spočítejte si...

Zavřít

S dopisy už nemusíte do schránky. Pošta nabízí novou službu

Česká pošta spustila službu ČP Cloud, která má usnadnit práci s listovními zásilkami. Pokud si službu zakoupíte, bude vám pro rozesílání papírové korespondence stačit dopisy odeslat v elektronické formě pomocí webové aplikace CPCLOUD.CZ. 

Dopisy budou vytištěny a strojově vloženy do obálek a poté doručeny Českou poštou. 

Poštovné  s nulovým DPH je zvýhodněné a za službu zaplatíte tím méně, čím více dopisů pošlete, vysvětluje zpráva České pošty s tím, že zákazník má zároveň komplexní dohled nad svými zásilkami, včetně archivace a možné dokladovatelnosti obsahu.

Všechny služby jsou integrovány do jedné aplikace, kam vstoupíte přes zabezpečený přístup. 

Aplikace je zatím provozována ve zkušebním provozu a zájemci mají možnost si ji vyzkoušet bez poplatků po dobu dvou měsíců. 

Kompletní ceník najdete na webu o službě ČP Cloud. Vhodný tarif můžete najít pomocí kalkulačky.

Co všechno donést zaměstnavateli, abyste se nepřipravili o odpočty a daňové slevy? ČTÚ: Pokud internet nezlevní, pak budeme regulovat        
j
j (neregistrovaný) ---.stz.rev-fortech.cz
26. 1. 2015 14:40 Nový

dopis bez obálky

takže napíšu dopis, na poště ho paní - pán / nejlépe důchodce - za min.mzdu / vytiskne, přečte a dá do obálky. Poštovní úředníci pak nebudou muset trapně vysvětlovat, že ta či ona obálka se roztrhla tak nějak tou manipulací sama. Budou vše vědět i bez toho.

xzajic
xzajic (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
26. 1. 2015 20:20 Nový

Pakárna

celé vlákno

Dopis může tvořit jeden PDF soubor, ale už ne dva PDF soubory. Takže fakturu a průvodní dopis zkrátka nepošlete. Tak nevím, kdo je cílovka ...

xtron
xtron (neregistrovaný) ---.opera-mini.net
26. 1. 2015 20:46 Nový

Re: Pakárna

celé vlákno

a to je tezke treba zdarma pomoci PDF Creator dve PDFka spojit dohromady? :-)

xzajic
xzajic (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
9. 2. 2015 5:39 Nový

Re: Pakárna

celé vlákno

Pro mě ne

pdftk.exe *.pdf cat output combined.pdf

ale ono je toho mnohem více, co "to" neumí. Například hromadně odeslat více dopisů ze složky "koncepty", najít PsČ, zvalidovat adresu, napojit se na firemí infrastrukturu pomocí nějakého API a tak dále.

Když přičtu, že doručení trvá o dva dny déle než když si to vytisknu sám, nenapadá mě moc důvodů, proč to používat. Jo, a to ještě budou chtít paušál tuším od dubna.

Čili služba úplně mimo mísu.