Hlavní navigace

Rohlík.cz spouští výdejní místa pro nákupy. Jsou bezplatná a minimální objednávka je 300 Kč

Sdílet

On-line supermarket Rohlík.cz zavedl nový způsob doručování potravin. Od prosince 2018 si nákup můžete nechat doručit do tzv. Rohlík Pointu. To jsou v praxi dva metry vysoké boxy, rozdělené na chlazenou a nechlazenou část. Box tak udržuje teplotu pro uložení masa nebo zmrzliny.


Autor: Rohlík.cz

Rohlík Point rozdělený na chlazenou a nechlazenou část.

Minimální částka pro nákup do Rohlík Pointu je 300 Kč, což je určitá výhoda oproti klasickému nákupu na internetových stránkách obchodu, kde musíte nakoupit minimálně za 500 Kč. Doručení do boxu je bezplatné.

Výdejní box se odemkne unikátním PIN kódem, který vám aplikace pošle SMSkou, jakmile kurýr vloží nákup do boxu. V něm pak bude taška s nákupem označena štítkem s vaším jménem. 


Autor: Rohlík.cz

Kurýr vloží tašky s objednávkami do boxu. Tu svou poznáte podle štítku na tašce.

Toho, že by si zákazníci tašky popletli, se společnost nebojí. Svým zákazníkům věříme. Jsme připraveni bez otázek takové případy ihned kompenzovat, pakliže výjimečně nastanou, říká Simona Bílá, projektová manažerka Rohlik.cz.

Nákup na vás v boxu počká 8 hodin. Nevýhodou je, že zatím jsou zmíněné boxy jen ve frekventovaných kancelářských budovách v Praze a v Brně. Časem by se ale mohly objevit i na veřejných místech. V roce 2019 plánuje společnost otevřít přes 100 těchto výdejních míst.

A kde v současnosti Rohlík Pointy najdete?

  • V karlínském Meteoru,
  • na recepci společnosti O2 Za Brumlovkou,
  • v office centru Anděl Park.

Autor: Rohlík.cz

Do boxu se dostanete po zadání PIN kódu z SMSky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).