Hlavní navigace

Raiffeisen nabídne podílový fond s 3% zhodnocením dočasně bez poplatku

Sdílet

Raiffeisen investiční společnost nabízí do čtvrtka 25. dubna 2019 možnost investovat do nového Raiffeisen zajištěného fondu 103. Cílem fondu je do 30. dubna 2022 dosáhnout růstu hodnoty podílového listu minimálně o 3 %, tj. na 1,03 Kč. Minimální investovaná částka je 500 Kč, horní omezení investované částky není stanovena.

Vyplacení zhodnocení závisí na dosažení investičního cíle fondu, které bude uskutečňováno alokováním majetku fondu do konzervativních a rizikových nástrojů. Fond je určen konzervativním investorům s přibližně 3letým investičním horizontem, kteří hledají příležitost pro umístění svých finančních prostředků. Fond je vhodný pro všechny, kdo mají byť jen základní znalosti principů a nástrojů kapitálového trhu, říká Jaromír Sladkovský, ředitel Raiffeisen investiční společnosti.

Jakožto investoři byste ale měli být obeznámeni s riziky spojenými s investicemi do dluhopisů i akcií. Měli byste tak být připraveni i na riziko možné ztráty.

Do fondu lze vstoupit i mimo akumulační období, a také z něj vystoupit před koncem zajištěného období, tyto kroky jsou však zpoplatněny, a to až 7 % z investované nebo odkupované částky.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).