Hlavní navigace

Rekola zveřejnila nový ceník, nabídnou 10 jízd do 15 minut bezplatně

Sdílet

březnové aktualitě jsme vás informovali o tom, že první jarní den spustí bikesharingová společnost Rekola znovu svůj provoz. Nyní společnost zveřejnila ceny, za které se bude jezdit. Podmínky jsou ale trochu jiné než v předchozí sezóně.

Jednou z variant je měsíční předplatné. To stojí 195 Kč na 30 dní a máte v něm neomezený počet 30minutových jízd. Předplatné přitom platí na všechna města, kde růžová kola jezdí. Pokud ale máte platební kartu Hello bank! a přidáte si ji jako platební metodu do aplikace, vyjde vás měsíční předplatné jen na 97 Kč za měsíc.

Pokud budete chtít využívat jen jednorázové jízdy, i tady se podmínky mění. Nově se jízdy budou účtovat po 30 minutách. Rekola pak v každém městě zavedou pravidlo, že těchto 30 minut bude stát stejně, jako by stála 30minutová jízdenka na MHD.

Město Cena za 30 minut jízdy
Praha 24 Kč
Brno 18 Kč
České Budějovice 16 Kč
Olomouc 16 Kč
Liberec 24 Kč
Frýdek-Místek 12 Kč

Dále se mění i pravidla, za jakých sponzoruje některé jízdy Hello bank! Dříve byly bezplatné všechny jízdy do 15 minut. Nově má ale každý uživatel bezplatných jen prvních 10 jízd na 15 minut.

Pokud vlastníte MultiSport kartu, máte denně bezplatné 2 jízdy na 60 minut.

Celý ceník začne platit od 21. března 2019 v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Olomouci. Od 1. dubna bude platný ve Frýdku-Místku a Liberci. Do té doby jezdíte ještě v zimním provozu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).