Hlavní navigace

Rekola obnoví provoz první jarní den. Nabídnou i elektrokola

Sdílet

Sdílená růžová Rekola se do ulic začnou vracet ve čtvrtek 21. března 2019. Od tohoto dne budete moci využívat sdílených kol v Praze, Brně, Českých Budějovicích a v Olomouci. Od pondělí 1. dubna 2019 se kola vrátí do Liberce a do Frýdku-Místku.

Zatím posledním městem, kde budou Rekola znovu spuštěna, je Ostrava. Datum ale není známé. To, kdy provoz spustíme, s jakými partnery a za jakých podmínek, ještě ladíme, ​ komentuje Lubomír Fridrich, koordinátor ostravských a frýdecko-místeckých Rekol. V Ostravě totiž spustí provoz i německá společnost Nextbike.

Bikesharingová společnost ale chystá i další města a novinky. V průběhu jara se v Praze rozjedou naše vlastní elektroREkola. Našli jsme skvělého partnera – innogy, dodavatele energií, který nám náš sen pomůže splnit. Podrobnosti o spolupráci, ceník i to, kde budou moci uživatelé elektroREkola parkovat, včas prozradíme, ​ říká Vítek Ježek, zakladatel a ředitel firmy Rekola Bikesharing.

Službu můžete využívat přes mobilní aplikaci ​Rekola nebo webový prohlížeč​. Celý proces půjčování společnost o něco zjednoduší. Hlavním partnerem Rekol zůstává i pro tento rok Hello bank!. Podmínky použití, ceny jednorázového jízdného či předplatného se budou k ale 21. březnu 2019 měnit.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).