Hlavní navigace

RegioJet zavede nové spojení z Vídně do Berlína přes Brno

Sdílet

Veronika Doskočilová

Od pátku 15. března 2019 spustí RegioJet nové autobusové spojení. Půjde o přímou autobusovou linku na trase Vídeň – Brno – Praha – Drážďany – Berlín. Autobusový spoj bude jezdit v každém směru 1× denně. Výchozí zastávku bude mít ve Vídni na mezinárodním letišti Schwechat, dále pak zastaví u vídeňského hlavního vlakového nádraží. V Brně autobusy zastaví na AN před hotelem Grand, v Praze na autobusovém nádraží Florenc. V Drážďanech má pak autobusová linka dvě zastávky – u hlavního vlakového nádraží a na letišti. A v Berlíně autobusy zastavují na letišti Berlín – Schönefeld, na železničním nádraží Berlín Südkreuz a na centrálním autobusovém nádraží ZOB.

V obou směrech se jedná o noční spoj, takže z Vídně ve směru do Berlína odjíždí autobus ve 23:35 hodin z vídeňského letiště, resp. ve 23:55 od hlavního vlakového nádraží a v opačném směru je odjezd z autobusového nádraží Berlín ZOB ve 23:00 hodin.

Jízdenky na nové spoje jsou již v prodeji, a to jak přes internetové stránky, tak i na všech prodejních místech RegioJet a STUDENT AGENCY v České republice a na Slovensku a současně u smluvních prodejních partnerů, kteří prodávají jízdenky na mezinárodní autobusové spoje RegioJet.

Kromě toho spustí společnost ještě jednu novinku. Od pondělí 1. 4. 2019 zprovozní zastávku v historickém městě Bruggy na území Belgie. Tato nová zastávka bude součástí linky Praha – Londýn s tím, že v obou směrech bude autobus RegioJet zastavovat v Bruggách 3× týdně – vždy v pondělí, čtvrtek a sobotu. Ve směru z Prahy je čas příjezdu / odjezdu v Bruggách v 6:45 hodin. V opačném směru je to pak 17:15 hodin.

Našli jste v článku chybu?
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).