Hlavní navigace

MONETA nabízí podnikatelům nezajištěný úvěr do 500 000 Kč. Sjednat jde i online

Sdílet

MONETA Money Bank spustila nový komerční úvěr pro živnostníky. Vyřídit jej lze i čistě přes internet na speciální webové stránce a podle banky trvá celý proces v průměru 15 minut.

Úvěr je sjednáván bez poplatku. Banka navíc v rámci zaváděcí akce dá všem, kteří si úvěr sjednají, první tři měsíce s nulovým úrokem. Úroková sazba začíná na 5,9 % p.a.

Pokud patříte mezi klienty jiných bank, můžete bez dokládání daňového přiznání plně online žádat o úvěr do výše 500 000 Kč.

Stačí si v online kalkulačce na webových stránkách nastavit požadovanou výši úvěru a stisknout tlačítko Sjednat online. Následně vložíte vaše IČO a naskenujete dva doklady totožnosti, typicky občanský a řidičský průkaz. Poté ověříme vaši totožnost prostřednictvím kamery a vyhodnotíme žádost. V případě schválení žádosti stačí online podepsat smlouvu, k čemuž dojde ve chvíli převodu ve výši nejméně jedné koruny z vašeho bankovního účtu u jiné banky. Načerpané finanční prostředky následně obdržíte na podnikatelský účet MONETA Money Bank, a to zpravidla do pěti minut, vysvětluje Erik Howell, senior manažer Small Business &Transactional Banking MONETA Money Bank.

Ke sjednání nezajištěného a neúčelového splátkového úvěru Expres Business do výše 500 000 Kč není nutné předkládat daňové přiznání ani souhlas vašeho manžela nebo manželky. U vybraných profesních skupin, jako jsou například lékaři, notáři, advokáti nebo soudní znalci, banka poskytuje bez dokládání daňového přiznání úvěr do výše 1 500 000 Kč.

Pokud patříte ke stávajícím klientům, můžete úvěr načerpat plně online prostřednictvím mobilního bankovnictví Smart Banka nebo internetového bankovnictví.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 3. 2019 11:40

    Martin (neregistrovaný) 109.107.210.---

    Má redakce nějaký důvod psát MONETA velkými písmeny kromě toho, že to tak okopírovala z tiskové zprávy? Nejde o zkratku. Podle českých pravidel se píše velké jen první písmeno v názvu (kromě odůvodněných výjimek typu mBank, eBanka).

  • 1. 3. 2019 11:53

    Dalibor Z. Chvátal

    Má. Vycházíme z názvů dle obchodního rejstříku, kde je MONETA Money Bank, viz MONETA Money Bank, a.s. Ani mně se to nelíbí, ale když to justice umožňuje, kopírujeme oficiální názvy.

  • 1. 3. 2019 14:21

    Martin (neregistrovaný) 109.107.210.---

    Formální zápis v OR přece nesouvisí s pravidly českého jazyka ani se seriózní novinařinou. Všichni víme, že firma chce být psána velkým písmem proto, aby její jméno v textu vyniklo...

    Mimochodem, to město na sever od Prahy je také "zapsáno" jako Dresden, opravdu tedy nebudete psát o Drážďanech? Když budete dělat rozhovor s bankéřem, který neumí vyslovit R, budete to také přepisovat jako L, protože to přece tak řekl? Pokud vám jeden šéf banky řekne, že jen Jan Novák, a druhý o sobě všude prohlašuje, že je Mgr. et Mgr. Ing. RNDr. Karel Nový, MBA (a všechno vám doloží dokumenty), budete v běžném redakčním textu vedle sebe používat obě varianty, tj. z jednoho šéfa uděláte "hlupáka" a z druhého "největšího chytráka"? (tedy spíše naopak :) To přece nedává smysl.

  • 4. 3. 2019 6:18

    MONETA (neregistrovaný) ---.jhcomp.cz

    Využívám účet u MMB jako vedlejší a třeba pro platby kartou na internetu. Když otevřu internetbanking, tak hned nahoře píšou, že si také můžu vybrat půjčku do 0,5 milionu, i když nejsem živnostník. Asi dvakrát mi už volali a bylo to asi proto, že jsem se online chtěl podívat, jaké by byly splátky při případné půjčce. Myslí si, že je to jediná banka, která může půjčit a určtitě dost lidí přesvědčí telefonátem od bankéře.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).