Hlavní navigace

RegioJet v pátek spustí letní spoj z ČR do Chorvatska. Ceny začínají na 990 Kč

Sdílet

Dopravce RegioJet vypraví v pátek 31. května 2019 první letošní spoj z Prahy, Brna a Bratislavy na jadranské pobřeží. Autobusy budou stavět v Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodici, Šibeniku, Primoštěnu, Trogiru a ve Splitu.

Prozatím bude linka v provozu jedenkrát týdně, a to v pátek do Chorvatska a v sobotu do ČR. Od 25. června do 5. září pak spoje budou jezdit dvakrát týdně oběma směry, a to v pátek a v úterý do Chorvatska a ve středu a v sobotu do ČR. V hlavní sezóně pak dopravce víkendové spoje ještě posílí nasazením dalšího autobusu.

Z Prahy vyjede autobus vždy v 16 hodin, z Brna v 19:10 a z Bratislavy ve 21:00. Příjezd do Chorvatska bude vždy druhý den ráno v 9:30 hodin. Zpět pak ze Splitu pojede autobus v sobotu a ve středu ve 20:30 a příjezd do Bratislavy (9:00), Brna (10:50) a Prahy (13:30) bude následující den v neděli resp. ve čtvrtek.

Ceny jízdenek jsou pohyblivé. RegioJet nabízí akční víkendové last minute zpáteční jízdenky za 990 Kč. Ovšem za předpokladu, že týden před daným termínem zbývají v autobusu volná místa.

Standardní zpáteční jízdné jinak stojí 1400 Kč do Zadaru, Sukošanu, Biogradu, Pakoštane, Vodice a Šibeniku, a dále 1450 Kč při cestě až do Primoštěnu, Trogiru nebo Splitu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).